Anonymous Subscriptions (7.x-1.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Subscribe
ml: സബ്സ്ക്രൈബ് ചെയ്യുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
