Answers (7.x-3.0) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Description
fa: شرح

en: more
fa: بیشتر

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: none
fa: هیچ

en: Question
fa: سوال

en: Answer
fa: پاسخ

en: All
fa: همه

en: Desc
fa: نزولی

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: author
fa: نویسنده

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Begin
fa: شروع

en: Post date
fa: تاریخ مطلب

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
