Answers (7.x-3.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Body
ur: متن

en: Description
ur: وضاحت

en: more
ur: مزید

en: Search
ur: تلاش

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
