Answers (7.x-3.2) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: none
lt: joks

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: All
lt: Visi

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: author
lt: autorius

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Answers
lt: Atsakymai

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
