Answers (7.x-3.3) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Question
ne: प्रश्न

en: All
ne: सबै

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
