Answers (7.x-3.4) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Description
ar: الوصف

en: more
ar: المزيد

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: none
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Update
ar: تحديث

en: Display
ar: العرض

en: Create
ar: أنشئ

en: Question
ar: السؤال

en: All
ar: الكل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: author
ar: مؤلف

en: Questions
ar: الأسئلة

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Branding
ar: العلامة التجارية

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
