Answers (7.x-3.4) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Description
gu: વર્ણન

en: more
gu: વધુ

en: Search
gu: શોધ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Create
gu: બનાવો

en: All
gu: બધા

en: author
gu: લેખક

en: Apply
gu: લાગુ કરો
