Answers (7.x-3.4) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Search
hy: Որոնել

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Question
hy: Հարց

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: author
hy: հեղինակ

en: « first
hy: « առաջինը
