Answers (7.x-3.4) - en to nl translation catalogue (33 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Description
nl: Beschrijving

en: more
nl: meer

en: Search
nl: Zoeken

en: none
nl: geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Display
nl: Weergeven

en: Create
nl: Aanmaken

en: Question
nl: Vraag

en: Answer
nl: Antwoord

en: All
nl: Alle

en: Desc
nl: Aflopend

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: author
nl: auteur

en: Questions
nl: Vragen

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Begin
nl: Start

en: Notification
nl: Melding

en: Answers
nl: Antwoorden

en: answer
nl: antwoord

en: question
nl: vraag

en: questions
nl: vragen

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend

en: answers
nl: antwoorden
