Answers (7.x-3.4) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Search
sr: Претрага

en: Settings
sr: Подешавања

en: Update
sr: Ажурирање

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Branding
sr: Брендирање
