Answers (7.x-3.2) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: none
az: yoxdur

en: All
az: Hammısı

en: Desc
az: azaldın

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: author
az: müəllif

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
