Answers (7.x-4.0-rc1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Comments
id: Komentar

en: new
id: baru

en: Edit
id: Sunting

en: Question
id: Pertanyaan

en: Answer
id: Jawab

en: Add new comment
id: Tambah komentar baru

en: Locked
id: Dikunci

en: Has new content
id: Memiliki konten baru
