Answers (7.x-4.0-rc3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Comments
ar: التعليقات

en: new
ar: جديد

en: Tags
ar: وسوم

en: Edit
ar: تحرير

en: Question
ar: السؤال

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Locked
ar: مقفل
