Answers (7.x-4.0-rc3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Comments
az: Şərhlər

en: new
az: yeni

en: Tags
az: Teqlər

en: Edit
az: Dəyiş

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Has new content
az: Yeni məzmun var
