AntiSpam (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (88 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: content
hu: tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: cron
hu: időzítő

en: view
hu: megtekintés

en: Overview
hu: Áttekintés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Service Provider
hu: Szolgáltató

en: Number of blocks
hu: Blokkok száma

en: Image
hu: Kép

en: none
hu: nincs

en: never
hu: soha

en: Text
hu: Szöveg

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: 1 day | @count days
hu[0]: 1 nap
hu[1]: @count nap

en: Never
hu: Soha

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Published
hu: Közzétéve

en: %time ago
hu: %time óta

en: Nodes
hu: Tartalmak

en: 2 months
hu: 2 hónap

en: 3 months
hu: 3 hónap

en: 4 months
hu: 4 hónap

en: 6 months
hu: 6 hónap

en: 1 year
hu: 1 év

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: comments
hu: hozzászólások

en: Spam
hu: Reklámszemét

en: published
hu: közzétett

en: Moderate
hu: Moderálás

en: comment
hu: hozzászólás

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Connection timeout
hu: Kapcsolat időtúllépés

en: General Options
hu: Általános beállítások

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: Remove spam older than
hu: Ennél régebbi reklámszemét eltávolítása

en: Records per page
hu: Tételek száma oldalanként

en: The maximum number of records per page on moderation queue.
hu: A rekordok oldalankénti maximális száma a moderációs sorban.

en: E-mail notifications
hu: Email értesítések

en: Node Options
hu: Tartalom beállítások

en: Check for spam in these node types
hu: Reklámszemét ellenőrzés ezekre a tartalom típusokra

en: administer nodes
hu: tartalmak adminisztrációja

en: Show publish/unpublish links
hu: Közzétételi és elrejtési hivatkozások megjelenítése

en: Show submit spam/ham links
hu: Spam és ham bejelentés hivatkozások megjelenítése

en: Comment Options
hu: Hozzászólás beállítások

en: Check for spam in comments
hu: Reklámszemét ellenőrzés a hozzászólásokban

en: administer comments
hu: hozzászólások adminisztrációja

en: Spam Counter Options
hu: Reklámszemét számláló beállítások

en: Counting since
hu: Számlálás ettől

en: Date format used to render the <em>Counting since</em> date.
hu: A <em>Számlálás ettől</em> megjelenítéséhez használt dátumformátum.

en: Anti-Spambot Options
hu: Spambotok elleni beállítások

en: IP addresses used by known spammers.
hu: Ismert spammerek által használt IP címek.

en: E-mail addresses used by known spammers.
hu: Ismert spammerek által használt e-mail címek.

en: Content that has already been identified as spam.
hu: Spamként azonosított tartalom

en: Identify spambots by
hu: Spambotok azonosítása

en: None (only the delay specified above, if any).
hu: Semmi (csak a fent megadott késleltetés, ha van).

en: HTTP error 503 (Service Unavailable), showing a simple blank page.
hu: 503-as HTTP-hiba („Szolgáltatás nem elérhető”), egyszerű üres oldal megjelenítése.

en: HTTP error 403 (Forbidden), showing a simple blank page.
hu: 403-as HTTP-hiba („Tiltott”), egyszerű üres oldal megjelenítése.

en: HTTP error 403 (Forbidden), showing a Drupal generated page.
hu: 403-as HTTP-hiba („Tiltott”), a Drupal által előállított oldal megjelenítése.

en: Actions against spambots
hu: Spambotok elleni fellépések

en: Delete comments
hu: Hozzászólások törlése

en: Last changed
hu: Utolsó módosítás

en: not published
hu: rejtett

en: by
hu: -

en: The comments have been deleted.
hu: A hozzászólások törlése megtörtént.

en: Published comments
hu: Közzétett hozzászólások

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
hu: A hozzászólás bekerült a moderálási sorba, jóváhagyás után fog megjelenni a webhelyen.

en: Service unavailable
hu: A szolgáltatás nem elérhető

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: Not present
hu: Nincs jelen

en: Chart width
hu: Diagram szélessége

en: AntiSpam Service Options
hu: AntiSpam szolgáltatás beállításai

en: TypePad AntiSpam API key
hu: TypePad AntiSpam API kulcs

en: Defensio API key
hu: Defensio API kulcs

en: Service provider connections
hu: Szolgáltató kapcsolatok

en: Statistics Chart Options
hu: Statisztika diagram beállításai

en: 1 spam | @count spams
hu[0]: 1 spam
hu[1]: @count spam

en: - select operation -
hu: - művelet kiválasztása -
