AntiSpam (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: E-mail
ur: برقی خط

en: content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Comments
ur: تبصرے

en: cron
ur: کران

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: none
ur: کوئی نہیں

en: never
ur: کبھی نہیں

en: Text
ur: متن

en: Access denied
ur: رسائی مسترد

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: 1 day | @count days
ur[0]: ۱ دن
ur[1]: @count دن

en: %time ago
ur: time% قبل

en: Anonymous
ur: گمنام
