AntiSpam (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (43 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: content
lt: turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: view
lt: peržiūrėti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Image
lt: Nuotrauka

en: none
lt: joks

en: never
lt: niekada

en: Text
lt: Tekstas

en: Statistics
lt: Statistika

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Date format
lt: Datos formatas

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Never
lt: Niekada

en: Published
lt: Paskelbtas

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Nodes
lt: Mazgai

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Anonymous
lt: Svečias

en: comments
lt: komentarai

en: published
lt: paskelbtas

en: comment
lt: komentaras

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: General Options
lt: Pagrindinės nuostatos

en: administer nodes
lt: administruoti mazgus

en: administer comments
lt: administruoti komentarus

en: Delete comments
lt: Šalinti komentarus

en: Last changed
lt: Paskutini kartą keista

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: by
lt: pagal

en: The comments have been deleted.
lt: Komentarai pašalinti.

en: Published comments
lt: Publikuoti komentarai

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
lt: Jūsų komentaras buvo įrašytas į moderavimo eilę, ir bus paskelbtas tik kai jam pritars svetainės administratoriai.

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta
