AntiSpam (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: cron
ne: क्रोन

en: view
ne: दृश्य

en: Overview
ne: समिक्षा

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: never
ne: कहिले पनि होइन

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: 1 day | @count days
ne[0]: १ दिन
ne[1]: @count दिन

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Published
ne: प्रकाशित

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Delete comments
ne: कमेंट्सलाई हटाउनुहोस्

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: Published comments
ne: प्रकाशित कमेन्टहरु
