AntiSpam (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (144 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: content
uk: матеріал

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Comments
uk: Коментарі

en: cron
uk: крон

en: view
uk: переглянути

en: Overview
uk: Огляд

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Service Provider
uk: Сервіс-провайдер

en: Number of blocks
uk: Кількість блоків

en: Image
uk: Зображення

en: none
uk: немає

en: never
uk: ніколи

en: Text
uk: Текст

en: Statistics
uk: Статистика

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Date format
uk: Формат дати

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Never
uk: Ніколи

en: Published
uk: Опубліковано

en: %time ago
uk: %time тому

en: Nodes
uk: Матеріали

en: 2 months
uk: 2 місяці

en: 3 months
uk: 3 місяці

en: 4 months
uk: 4 місяці

en: 6 months
uk: 6 місяців

en: 1 year
uk: 1 рік

en: Anonymous
uk: Анонім

en: comments
uk: коментарі

en: Spam
uk: Спам

en: published
uk: опубліковано

en: Moderate
uk: Модерувати

en: comment
uk: коментар

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Connection timeout
uk: Час з'єднання вичерпався

en: General Options
uk: Загальні параметри

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: Remove spam older than
uk: Вилучити СПАМ віком більш

en: Records per page
uk: Записів на сторінку

en: E-mail notifications
uk: Повідомлення електронною поштою

en: Use this option to <em>enable</em> or <em>disable</em> e-mail notifications to content moderators. If enabled, users with proper permissions are allowed to set, from their user profiles, whether they wish to receive e-mail notications for all new (or updated) posts, just for content needing approval or no notifications at all. Users are notified about content types they are allowed to moderate only.
uk: Скористайтеся цією опцією, щоб <em>включити</em> або <em>виключити</em> повідомлення модераторів електронною поштою. Якщо опція включена, то користувачі з відповідними повноваженнями можуть вибрати у своїх профілях, чи бажають вони одержувати повідомлення про всі нові або оновлених документах, тільки про документи схвалення, що вимагають, - або ж не одержувати повідомлень зовсім. Користувачі повідомляються тільки про ті типи документів, які їм дозволене модерировать.

en: administer nodes
uk: адмініструвати матеріали

en: Show publish/unpublish links
uk: Відображати посилання ""опублікувати/зняти з публікації""

en: Show submit spam/ham links
uk: Відображати посилання "" повідомити, що це СПАМ"" і "" повідомити, що це не СПАМ""

en: Comment Options
uk: Опції для коментарів

en: Check for spam in comments
uk: Перевіряти коментарі на СПАМ

en: administer comments
uk: адмініструвати коментарі

en: Spam Counter Options
uk: Опції лічильника Спама

en: Counting since
uk: Лічильник активний з

en: Date format used to render the <em>Counting since</em> date.
uk: Формат запису дати для поля <em>Лічильник активний з</em>.

en: Anti-Spambot Options
uk: Опції протидії Спам-Роботам

en: Delay when spam is detected
uk: Пауза перед відповіддю при виявленні Спама

en: Use this option to delay the response when content has been identified as spam or to requests that match the rules defined below.
uk: Ця опція дозволяє створити паузу між запитом і відповіддю, коли матеріал визначається як СПАМ - або якщо запит задовольняє одному із правил, зазначених нижче.

en: IP addresses used by known spammers.
uk: IP адреси, використовувані відомими Спаммерами

en: E-mail addresses used by known spammers.
uk: Адреси електронної пошти, використовувані відомими Спаммерами

en: Identify spambots by
uk: Визначати Спам-Роботи по

en: None (only the delay specified above, if any).
uk: Немає (тільки пауза, зазначена вище - якщо вона настроєна)

en: HTTP error 503 (Service Unavailable), showing a simple blank page.
uk: Помилка HTTP 503 (У сервісі відмовлене), порожня сторінка.

en: HTTP error 403 (Forbidden), showing a simple blank page.
uk: Помилка HTTP 403 (Доступ заборонений), порожня сторінка.

en: HTTP error 403 (Forbidden), showing a Drupal generated page.
uk: Помилка HTTP 403 (Доступ заборонений), показати сторінку, згенеровану Drupal.

en: Actions against spambots
uk: Дії проти Спам-Роботів

en: Submit selected nodes as spam
uk: Повідомити, що обрані документи є Спамом

en: Submit nodes as spam
uk: Повідомити про документи, що це - СПАМ

en: Submit selected nodes as ham
uk: Повідомити, що зазначені документи Спамом не є

en: Submit nodes as ham
uk: Повідомити, що документи не є Спамом

en: Delete selected nodes
uk: Вилучити вибрані вузли

en: Delete nodes
uk: Вилучити документи

en: Submit selected comments as spam
uk: Повідомити, що виділені коментарі є Спамом

en: Mark selected comments as spam
uk: Позначити виділені коментарі як СПАМ

en: Submit comments as spam
uk: Повідомити, що коментарі є Спамом

en: Mark comments as spam
uk: Позначити коментарі як СПАМ

en: Submit selected comments as ham
uk: Повідомити, що виділені Коментарі не є Спамом

en: Mark selected comments as ham
uk: Позначити виділені коментарі як не СПАМ

en: Submit comments as ham
uk: Повідомити, що коментарі не є Спамом

en: Mark comments as ham
uk: Позначити коментарі як не СПАМ

en: Publish selected comments
uk: Опублікувати обрані коментарі

en: Publish comments
uk: Опублікувати коментарі

en: Unpublish selected comments
uk: Зняти обрані коментарі з публікації

en: Unpublish comments
uk: Зняти з публікації коментарі

en: Delete selected comments
uk: Вилучити обрані коментарі

en: Delete comments
uk: Видалити коментарі

en: Moderator actions
uk: Дії модератора

en: Last changed
uk: Остання зміна

en: not published
uk: не опубліковано

en: It must be your lucky day! ;-)
uk: Вам сьогодні повезло! ;-)

en: Please, choose a valid operation.
uk: Будь ласка, виберіть припустиму дію.

en: Please, select some items to perform the delete operation.
uk: Будь ласка, виберіть, що саме вилучити.

en: Please, select some items to perform the action on.
uk: Будь ласка, виберіть, над чим робити дію.

en: by
uk: за авторством

en: The comments have been deleted.
uk: Коментарі було видалено.

en: The comments have been updated.
uk: Коментарі оновлені.

en: Comment ID List: %cids
uk: Список ідентифікаторів коментарів: %cids

en: Below is the list of <strong>published comments</strong>.
uk: Нижче наведений список <strong>опублікованих коментарів</strong>.

en: Unpublished comments
uk: Коментарі, зняті з публікації

en: Published comments
uk: Опубліковані коментарі

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
uk: Ваш коментар поставлено у чергу модерації адміністраторами сайту і буде опубліковано після схвалення.

en: Spambot detected (action: 403 Forbidden).
uk: Виявлений Спам-Робот (дія: 403 Forbidden).

en: Service unavailable
uk: Служба недоступна

en: Spambot detected (action: 503 Service unavailable).
uk: Виявлений Спам-Робот (дія: 503 Service unavailable).

en: marked as spam
uk: позначене як СПАМ

en: [@site-name] moderator notification - Posted @content-type '@content-title'
uk: [@site-name] повідомлення модератора - Відправлене @content-type '@content-title'

en: Trying to notify the following recipients: %emails
uk: Спроба відправити повідомлення наступним адресатам: %emails

en: Only content needing approval
uk: Тільки документи, що вимагають схвалення

en: Send me e-mails for
uk: Відправити мені e-mail для

en: Display counter as
uk: Відобразити лічильник як

en: Show site name
uk: Показати ім'я сайту

en: Content submitted as spam
uk: Зміст відправлений як СПАМ

en: Comment submitted as spam
uk: Коментар додано як СПАМ

en: Content marked as spam
uk: Зміст скасований як СПАМ

en: Comment marked as spam
uk: Коментар позначений як СПАМ

en: Content submitted as ham
uk: Зміст відправлений як не СПАМ

en: Comment submitted as ham
uk: Коментар відправлений як не СПАМ

en: Content marked as ham
uk: Зміст позначений як не СПАМ

en: Comment marked as ham
uk: Коментар відмічено як не СПАМ

en: Content unpublished
uk: Зміст відзначений як неопубліковане

en: Comment published
uk: Коментар опублікований

en: Comment unpublished
uk: Коментар відзначений як неопублікований

en: spam
uk: спам

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: Submit spam
uk: Повідомити про Спам

en: Mark as spam
uk: Відзначити як спам

en: Not present
uk: Відсутній

en: %message<p>Additional information:</p>%items
uk: %message<p>Додаткова інформація:</p>%items

en: Total Statistics
uk: Сумарна статистика

en: Daily Statistics
uk: Щоденна статистика

en: This site
uk: Цей сайт

en: You must enter an API key from the service provider to use AntiSpam module
uk: Щоб користуватися модулем Антиспам, необхідно ввести API-ключ провайдера.

en: Please select the anti spam service provider. Although they provide the similar services, TypePad AntiSpam service is free even for commercial sites while Akismet and Defensio have some limitations on the commercial usage. Do not forget to enter an API key of the select service provider below.
uk: Виберіть антиспам-провайдера. Зауважте, що сервіс TypePad безкоштовний навіть для комерційних сайтів, а Akismet Defensio має деякі обмеження для цього. Не забудьте ввести ключ API вибраного нижче провайдера.

en: Please, enter here your <a href="!wpapikey">Akismet API key</a>. If you don't have one already, you can get it by simply signing up for a free account at <a href="!akismet-com">Akismet.com</a>. Note that this information is required in order to use the <a href="!akismet">Akismet Service</a>. Please, consult the <a href="!akismet-faq">Akismet FAQ</a> for further information.
uk: Будь ласка, введіть <a href="!wpapikey">ключ API для Akismet</a>. За відсутності його можна отримати, зареєструвавшись на сайті <a href="!akismet-com">Akismet.com</a>. Це є вимогою користування сервісом <a href="!akismet">Akismet Service</a>. Більше інформації у <a href="!akismet-faq">FAQ</a>.

en: - select operation -
uk: - виберіть операцію -

en: Administer AntiSpam module
uk: Адміністрування модуля Антиспам

en: Moderate spam in nodes of type !type
uk: Модерування спаму в матеріалах типу !type

en: Moderate spam in comments
uk: Модерування спаму в коментарях

en: Post with no spam checking
uk: Публікувати дописи без перевірки спаму

en: _antispam_comment_save: it is HAM
uk: _antispam_comment_save: підозріло

en: _antispam_comment_save: it is SPAM
uk: _antispam_comment_save: це спам

en: _antispam_comment_save: it is ERROR
uk: _antispam_comment_save: це помилка
