AntiSpam (7.x-1.2) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: content
hy: պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Image
hy: Նկար

en: none
hy: ոչ մի

en: never
hy: երբեք

en: Text
hy: Տեքստ

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: Never
hy: Երբեք

en: Published
hy: Հրապարակված

en: %time ago
hy: %time առաջ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: published
hy: հրատարակված

en: Delete comments
hy: Ջնջել մեկնաբանությունները

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: The comments have been deleted.
hy: Մեկնաբանությունները ջնջվել են

en: Published comments
hy: Հրապարակված մեկաբանություններ

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել
