AntiSpam (7.x-1.4) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Cancel
az: Ləğv et

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Anonymous
az: Anonim
