AntiSpam (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (44 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Comments
he: תגובות

en: view
he: צפיה

en: Overview
he: סקירה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Image
he: תמונה

en: none
he: ללא

en: never
he: אף פעם

en: Text
he: טקסט

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Access denied
he: הגישה חסומה

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: 1 day | @count days
he[0]: יום אחד
he[1]: @count ימים

en: Drupal
he: דרופל

en: Never
he: אף פעם

en: Published
he: מפורסם

en: %time ago
he: לפני %time

en: Nodes
he: פריטי תוכן

en: Anonymous
he: אנונימי

en: comments
he: תגובות

en: published
he: פורסם

en: comment
he: תגובה

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: 1 month
he: 1 חודש

en: administer nodes
he: ניהול פריטי תוכן

en: administer comments
he: ניהול תגובות

en: Delete comments
he: מחיקת תגובות

en: Last changed
he: אפשרויות תוכן

en: not published
he: לא פורסם

en: by
he: ע"י

en: The comments have been deleted.
he: התגובות נמחקו.

en: Published comments
he: תגובות שפורסמו

en: Your comment has been queued for moderation by site administrators and will be published after approval.
he: תגובתך נמצאת בתור לאישור מנהלי האתר ותפורסם לאחר אישור.

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: Not present
he: לא בסביבה
