AntiSpam (7.x-1.7) - en to ro translation catalogue (42 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: content
ro: conţinut

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Comments
ro: Comentarii

en: view
ro: afișează

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Image
ro: Imagine

en: none
ro: nimic

en: never
ro: nicioadă

en: Statistics
ro: Statistici

en: Access denied
ro: Acces respins

en: Date format
ro: Format dată

en: 1 day | @count days
ro[0]: 1 zi
ro[1]: @count zile
ro[2]: @count de zile

en: Never
ro: Niciodată

en: Published
ro: Publicat

en: %time ago
ro: %time în urmă

en: Nodes
ro: Noduri

en: 1 year
ro: 1 an

en: comments
ro: comentarii

en: published
ro: publicat

en: Moderate
ro: Moderează

en: comment
ro: comentariu

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: administer nodes
ro: administrează nodurile

en: administer comments
ro: administrează comentarii

en: Delete comments
ro: Şterge comentariile

en: Last changed
ro: Ultima actualizare

en: not published
ro: nepublicat

en: by
ro: adăugat de

en: The comments have been deleted.
ro: Comentariile au fost şterse.

en: Published comments
ro: Comentarii publicate

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea

en: Not present
ro: Nu este prezent

en: Invalid input
ro: Intrare nevalidă
