Antivirus (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Development
he: פיתוח

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Name
he: שם

en: Configure
he: הגדרות

en: Not found
he: לא נמצא

en: configure
he: הגדרות

en: Security
he: אבטחה

en: Notifications
he: הודעות

en: Behavior
he: התנהגות

en: %recipient is an invalid e-mail address.
he: %recipient אינה כתובת דואר אלקטרוני תקפה.
