Antivirus (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Development
ne: विकास

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Name
ne: नाम

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस
