Antivirus (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Development
ru: Разработка

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Name
ru: Название

en: Configure
ru: Настроить

en: Not found
ru: Не найдено

en: configure
ru: настроить

en: Security
ru: Безопасность

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Do nothing
ru: Ничего не делать

en: Enable debugging
ru: Включить отладку

en: Behavior
ru: Поведение

en: %recipient is an invalid e-mail address.
ru: %recipient является ошибочным адресом электронной почты.

en: Scan
ru: Сканировать

en: Target
ru: Цель

en: Antivirus
ru: Антивирус

en: Public files directory
ru: Каталог публичных файлов

en: Temporary files directory
ru: Каталог временных файлов

en: Private files directory
ru: Каталог личных файлов
