Antivirus (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Development
ar: التطوير

en: Do nothing.
ar: لا يعمل شيئًا

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Name
ar: الاسم

en: settings
ar: إعدادات

en: Configure
ar: ضبط

en: Not found
ar: غير موجود

en: configure
ar: ضبط

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: %recipient is an invalid e-mail address.
ar: عنوان البريد الإلكتروني %recipient غير صحيح.
