Antivirus (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عملیات

en: Development
fa: توسعه

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Name
fa: نام

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: configure
fa: پیکربندی

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Behavior
fa: رفتار

en: %recipient is an invalid e-mail address.
fa: %recipient یک نشانی پست الکترونیک معتبر نیست.

en: Target
fa: مقصد
