Antivirus (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Do nothing.
ml: ഒന്നും ചെയ്യരുത്.

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Name
ml: പേര്

en: Configure
ml: സജ്ജമാക്കല്‍

en: configure
ml: ക്രമീകരണം
