Antivirus (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Operations
pt: Operações

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Name
pt: Nome

en: Configure
pt: Configurar

en: Not found
pt: Não encontrado

en: configure
pt: configurar

en: Security
pt: Segurança

en: Notifications
pt: Notificações

en: Enable debugging
pt: Ativar depuração (debugging)

en: Behavior
pt: Comportamento

en: %recipient is an invalid e-mail address.
pt: %recipient não é um endereço de e-mail válido.

en: Target
pt: Alvo

en: Public files directory
pt: Diretório de arquivos públicos

en: Temporary files directory
pt: Diretório de arquivos temporários

en: Private files directory
pt: Diretório de arquivos privados

en: Notify administrators
pt: Notificar administradores
