Apache Solr Search (7.x-1.0-rc4) - en to lt translation catalogue (52 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: Path
lt: Kelias

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Save and edit
lt: Iššsaugoti ir tęsti redagavimą

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Filters
lt: Filtrai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Modified
lt: Redaguota

en: Limit
lt: Limitas

en: Block name
lt: Bloko pavadinimas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Path alias
lt: Kelio pervadinimas

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Read only
lt: Galima tik skaityti

en: Index
lt: Indeksas

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count komentarų

en: Configuration file
lt: Konfiguracijos failas

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Number of items to index per cron run
lt: Elementų kiekis indeksavimui per cron paleidimą

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct, or try removing filters.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue drop"</em> will match less than <em>blue drop</em>.</li>
    <li>You can require or exclude terms using + and -: <em>big +blue drop</em> will require a match on <em>blue</em> while <em>big blue -drop</em> will exclude results that contain <em>drop</em>.</li>
    </ul>
lt: <ul>
    <li>Patikrinkite ar teisingai parašytas ieškomas tekstas arba pabandykite pašalinti filtrus.</li>
    <li>Pašalinkite frazės kabutes taip rasite kiekvieną žodį atskirai: <em>"raudonas televizorius"</em> bus randama mažiau nei <em>raudonas televizorius</em>.</li>
    <li>Galite išskirti arba priskirti raktažodžius pasinaudojus - ir + : <em>didelis raudonas -televizorius</em> nerodys rezultatų su <em>televizorius</em>, o <em>didelis +raudonas televizorius</em> rezultatai būtinai bus su <em>raudonas</em>.</li>
    </ul>
