Apache Solr Search (7.x-1.11) - en to az translation catalogue (52 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Book
az: kitab

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: Unknown
az: Naməlum

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Error
az: Səhv

en: Year
az: İl

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: File name
az: Fayl adı

en: Field name
az: Sahə adı

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Ignore
az: İqnor et

en: Save and edit
az: Saxla və redaktə et

en: Filters
az: Filtrlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Updated date
az: Yenilənmiş tarix

en: Block name
az: Blok adı

en: Hour
az: Saat

en: Minute
az: Dəqiqə

en: Granularity
az: Qranulyarlıq

en: Revert
az: Qaytarma

en: Path alias
az: Yol ləqəbi

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.

en: Index
az: İndeks

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Number of items to index per cron run
az: Cron qaçışı üzrə indeksləşdiriləcək elementlərin sayı

en: Author name
az: Müəllif adı
