Apachesolr AngularJS Search (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Search
uk: Пошук

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Selected
uk: Вибране

en: Success
uk: Успіх

en: here
uk: тут

en: Choices
uk: Варіанти

en: Link Text
uk: Текст посилання

en: Query
uk: Запит

en: Last run
uk: Востаннє виконувалась

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: Advanced Search
uk: Розширений пошук

en: Uri
uk: Адреса ресурсу

en: Permanent
uk: Постійно

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: Delete Link
uk: Вилучити посилання

en: Page ID
uk: ID сторінки

en: Saved Search
uk: Збережений пошук
