Apachesolr AngularJS Search (7.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Search
ur: تلاش

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں
