Apachesolr AngularJS Search (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Search
he: חיפוש

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Selected
he: עיצוב נבחר

en: Success
he: הצלחה

en: Choices
he: אפשרויות בחירה

en: Query
he: שאילתה

en: Enter the terms you wish to search for.
he: הקלידו את המילים שברצונכם לחפש.

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני

en: Delete Link
he: מחק קישור
