Apachesolr AngularJS Search (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Search
lt: Paieška

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: here
lt: čia

en: Choices
lt: Pasirinkimai

en: Query
lt: Užklausa

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina
