Aperture (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: White
it: Bianco

en: Green
it: Verde

en: Blue
it: Blu

en: Black
it: Nero

en: Yellow
it: Giallo

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Secondary menu
it: Menu secondario

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale
