Aperture (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: White
az: Ağ

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
