Aperture (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Red
tr: Kırmızı

en: White
tr: Beyaz

en: Green
tr: Yeşil

en: Blue
tr: Mavi

en: Black
tr: Siyah

en: Yellow
tr: Sarı

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun

en: Baby Blue
tr: Açık Mavi
