API (7.x-1.13) - en to lv translation catalogue (41 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Development
lv: Izstrāde

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Comments
lv: Komentāri

en: Tags
lv: Birkas

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: Go
lv: Aiziet

en: Overview
lv: Pārskats

en: File
lv: Fails

en: Search
lv: Meklēt

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Files
lv: Faili

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Code
lv: Kods

en: Members
lv: Dalībnieki

en: reset
lv: atlikt atpakaļ

en: Function
lv: Funkcija

en: update
lv: atjaunot

en: Topics
lv: Tēmas

en: Topic
lv: Tēma

en: Related topics
lv: Saistītās tēmas

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Global
lv: Globāls

en: Identifier
lv: Identifikators

en: No link
lv: Nav saites

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: Interface
lv: Interfeiss

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
lv: <a href="@login">Pieteikties</a> vai <a href="@register">reģistrēties </a>lai pievienotu komentārus

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
lv: <a href="@login">Pietiekties </a>, lai pievienotu komentārus
