API (7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (24 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Development
ne: विकास

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Overview
ne: समिक्षा

en: File
ne: फ़ाइल

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Location
ne: स्थान

en: Code
ne: कोड

en: reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Topics
ne: विषय

en: Topic
ne: विषय

en: Comment settings
ne: कमेन्टको सेटिंग
