API (7.x-2.4) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: edit
az: redaktə et
