API (7.x-2.4) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: ID
sr: ИД

en: Code
sr: Кôд
