Apollo XIII (7.x-1.0-unstable1) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Priority
lt: Prioritetas

en: error
lt: klaida

en: Projects
lt: Projektai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Category
lt: Kategorija

en: Assigned
lt: Priskirta

en: Submitted by
lt: Pateikė

en: Issue
lt: Leidinys

en: Page
lt: Puslapis

en: active
lt: aktyvus

en: Other
lt: Kiti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: normal
lt: normalus

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: critical
lt: kritiška

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
