Apollo XIII (7.x-1.0-unstable2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: error
ne: त्रुटि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Page
ne: पृष्ठ

en: active
ne: सक्रिय

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »
