Apollo XIII (7.x-1.0-unstable2) - en to nl translation catalogue (28 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: more
nl: meer

en: Priority
nl: Prioriteit

en: error
nl: fout

en: Projects
nl: Projecten

en: Category
nl: Categorie

en: Assigned
nl: Toegewezen aan

en: Submitted by
nl: Ingediend door

en: Issue
nl: Uitgave

en: Page
nl: Pagina

en: active
nl: actief

en: Desc
nl: Aflopend

en: Other
nl: Andere

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: normal
nl: normaal

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: critical
nl: kritiek

en: Apply
nl: Toepassen

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Creator
nl: Maker

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: needs review
nl: te beoordelen

en: Asc
nl: Oplopend
