Apollo XIII (7.x-1.0-unstable1) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: more
ar: المزيد

en: Priority
ar: الأولوية

en: error
ar: خطأ

en: Projects
ar: المشاريع

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Category
ar: التصنيف

en: Submitted by
ar: تم الإرسال من طرف

en: Page
ar: الصفحة

en: active
ar: نشط

en: Desc
ar: تنازلي

en: Other
ar: آخر

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: normal
ar: عادية

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: critical
ar: حرِج

en: Apply
ar: تطبيق

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
