Apollo XIII (7.x-1.0-unstable2) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: error
az: səhv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Category
az: Kateqoriya

en: Page
az: Səhifə

en: active
az: aktiv

en: Desc
az: azaldın

en: Other
az: Digər

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
