Apollo XIII (7.x-1.0-unstable1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: more
gu: વધુ

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: error
gu: ભુલ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: active
gu: સક્રિય

en: Other
gu: અન્ય

en: critical
gu: ગંભીર

en: Apply
gu: લાગુ કરો
