Apollo XIII (7.x-1.0-unstable1) - en to he translation catalogue (31 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Description
he: תיאור

en: more
he: עוד

en: Priority
he: עדיפות

en: error
he: שגיאות

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Reset
he: איתחול

en: Category
he: קטגוריה

en: Assigned
he: מוקצה

en: Search for
he: מה לחפש

en: Page
he: דף

en: active
he: פעיל

en: Desc
he: יורד

en: Other
he: אחר

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: normal
he: רגילה

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: critical
he: קריטי

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Enter a comma separated list of projects.
he: הכנס/י רשימת פרויקטים, מופרדת בפסיק.

en: - Open issues -
he: - נושאים פתוחים -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
